30 LAT EKSKLUZYWNYCH MEBLI WŁOSKICH

30 LAT EKSKLUZYWNYCH MEBLI WŁOSKICH

O nas

Poniżej kilka słów o historii naszej firmy:

Historia firmy INTER - COMODO sięga początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to
rozpoczęliśmy sprzedaż ekskluzywnych mebli importowanych z Włoch w pierwszym salonie naszej firmy i jednym z pierwszych w naszym kraju.

W tamtym czasie nasza oferta od włoskich producentów była pionierska i w jakimś sensie kreowała gusty klientów.

W naszej firmie nie miała miejsca zwykła sprzedaż mebli tylko była ona poprzedzana szczegółowym zaprojektowaniem poszczególnych pomieszczeń czy całego domu z uwzględnieniem aranżacji mebli.
Prowadzona przez nas usługa projektowa rozwijała się z roku na rok, co wynikało z ogromnej potrzeby rynku i w tak dużym tempie, że zaczęła być z tego bardziej znana niż prestiżowe włoskie marki stanowiące naszą ofertę, jeszcze wtedy w kraju mało komu znane.
Priorytetem naszej firmy już w tamtych czasach było osiąganie zadowolenia i radości klientów z efektu końcowego zaprojektowanego i umeblowanego domu, a nie tylko zwykła sprzedaż mebli jaka wtedy rozwijała się w naszym kraju.

W trakcie naszej długiej historii (będącej dowodem zaufania i akceptacji klientów) staraliśmy się wybierać do współpracy tylko wybitnych włoskich producentów, (co do dziś nam to sprzyja i procentuje) i uzupełniając propozycją projektowania wnętrz stworzyliśmy usługę bardzo atrakcyjną.

Do dziś jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom meble, które pod względem jakości i wzornictwa lokują się na tzw. wysokim i najwyższym poziomie europejskim i światowym.(przedstawione w OFERCIE oraz zakładkach MARKI i KATALOGI).

W 2016 roku właściciele firmy Inter–Comodo analizując potrzeby rynku mając swoje ponad 20-sto letnie doświadczenie w branży meblowej podjęli decyzję o uruchomieniu dodatkowo produkcji mebli na wymiar. Tak powstała firma Comodo Meble.

Pod koniec 2019 roku została zmieniona siedziba firmy i ekspozycji mebli na nową znajdującą się w Galerii Gala w Lublinie.
W nowo otwartym salonie prezentowane są zarówno ekskluzywne meble włoskie Inter-Comodo jak również meble kuchenne, garderoby, biblioteki itp. wyprodukowane przez Comodo Meble.

 

32 LAT NA RYNKU
to dowód zaufania i akceptacji naszych klientów

EKSKLUZYWNE MEBLE WŁOSKIE
to starannie wybrani producenci, gwarancja jakości i wyjątkowy design

ARANŻACJA MEBLI 
to profesjonalizm w aranżacji mebli we wnętrzu

INTER-COMODO działa na terenie całego kraju oferując klientom kompleksową obsługę od stworzenia oferty poprzez aranżację wybranych mebli we wnętrzu, aż do ich montażu. Niezależnie proponujemy profesjonalny projekt w wykonany przez architekta wnętrz.

Jesteœśmy uczestnikiem Programu RZETELNA FIRMA.
Sprawdź nasza rzetelnosc na https://www.rzetelnafirma.pl/I699T0PE

 

LOGO INTER-COMODO w nowej wersji od jesieni 2019 roku, które powstała na 25-lecie naszej firmy.

LOGO INTER-COMODO wersja od lat 90-tych (od 1994 do 2019 roku)

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.