30 LAT EKSKLUZYWNYCH MEBLI WŁOSKICH

30 LAT EKSKLUZYWNYCH MEBLI WŁOSKICH

Realizacje

15. Realizacja Inter-Comodo w willi pod Lublinem
Narożnik Paride włoskiego producenta Calia Italia zalicza się do tych bardzo wygodnych. Posiada ruchome zagłówki. Zrealizowany został w aksamitnej tkaninie z lekkim połyskiem. Obok sofy pięknie prezentuje się stolik Versilia z Zanette. W części jadalnianej salonu znajduję się designerski stół Tailor z Presotto z efektownym blatem (rozkładanym na ponad 3 m) wykonanym z naturalnego kasztana. Do stołu dobrano wygodne fotele Lola z Tomasella. W tym wnętrzu pełnym designu znajdują się jeszcze hokery od Et-al oraz krzesła Thayla z Kartell.
14. Realizacja Inter-Comodo w Warszawie.
Wygodne, luksusowe i klasyczne fotele Melania z Włoskiej fabryki Alberta z kolekcji Controluce.
13. Realizacja Inter-Comodo w domu pod Warszawą.
Sofy "Botero" od włoskiego producenta Selva1968, są niezmiernie luksusowe, wykonane z precyzją i dbałością o szczegóły. Są bardzo oryginalne w tej wersji w aksamitnej tkaninie w pomarańczowym kolorze.
12. Realizacja Inter-Comodo oraz Comodo Meble w willi typu "nowoczesna stodoła" wykonanej z białego piaskowca, pokryta strzechą.
Część wypoczynkowa salonu przy kominku, łącząca się z ogromnym tarasem, wyposażona została w wygodne kanapy Toby Wing z Calia Italia.
11. Realizacja Inter-Comodo w willi pod Lublinem
Komoda telewizyjna oraz biblioteka z kolekcji Tzsar od włoskiego producenta Selva 1968.
8. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Willa w Lublinie
W salonie znajduje się komplet wypoczynkowy Miller z fabryki Ditre Italia, z fabryki Selva witryna z wycofanej już kolekcji Eleganza. W części jadalni z fabryki Selva zrealizowany stół okrągły z kolekcji Heritage design Lorenzo Bellini. W gabinecie nieprodukowana już biblioteka Giorgio Piotto.
7. Realizacja: Inter-Comodo. Willa w Lublinie
Do aranżacji tego nietuzinkowego, bajecznie kolorowgo wnętrza zostały wkomponowane luksusowe, jednocześnie oryginalne i jakby nie pasujące do siebie meble włoskich producentów Selva oraz Giorgio Piotto. Dzięki temu, że meble są w różnych stylach, kolorach oraz z różnych gatunków drewna w otoczeniu kolorowych ścian i nnych dodatków uzyskano wnętrze niepowtarzalne. W tym podobnym, bajecznym stylu są konsekwentnie zaaranżowane wszystkie pomieszczenia w willi.
6. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Willa klasyczna w Lublinie
5. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Kuchnia i jadalnia w nowoczesnej kamienicy w Lublinie
Biblioteka modułowa z fabryki Presotto w połączeniu z nowoczesną linią Philipp Selva, z której pochodzi stół Downtown. Oświetlenie to kompozycja lamp z włoskiej farbyki Artemide.
4. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Willa klasyczna w Lublinie
Włoska Kuchnia z fabryki Snaidero "GIOCONDA" design Iosa Ghini. Meble w salonie i jadalni z włoskiej fabryki Selva stół z kolekcji Downtown oraz krzesła Hugo . Stolik Downtown oraz komoda Tzsar również pochodzą z fabryki Selva.
3. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Apartament w starej kamienicy w Lublinie.
2. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Nowoczesny apartament w Warszawie w Eco Parku
1. Realizacja i projekt: Inter-Comodo. Apartament w Lublinie
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.