Gwarancja najniższych cen

na całą ofertę ekskluzywnych mebli włoskich

NAJSTARSZY

autoryzowany salon SELVA w Polsce

GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN

na całą ofertę ekskluzywnych mebli włoskich

27 LAT INTER-COMODO

Ekskluzywne Meble Włoskie

27 lat Inter-Comodo

Ekskluzywne Meble Włoskie

Sprawdź naszą ofertę

KARTELL

Ikony włoskiego wzornictwa Made in Italy

Sprawdź w naszej ofercie

Gwarancja najniższych cen

na całą ofertę luksusowych mebli włoskich

O nas

Poniżej kilka słów o historii naszej firmy:

Historia firmy INTER - COMODO sięga początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to w pierwszym salonie naszej firmy rozpoczęliśmy sprzedaż ekskluzywnych mebli importowanych z Włoch. Będąc pod wielkim wpływem włoskiego designu w projektowaniu wnętrz i mebli, od początku naszej działalności staraliśmy się przybliżyć go rodzimemu odbiorcy. W tamtym czasie nasze działania na polskim rynku były absolutnie pionierskie i w jakimś sensie również kreowały gusty polskich klientów.

Sprzedaż mebli zawsze bardzo starannie poprzedzaliśmy długimi rozmowami z klientami o wnętrzach ich domów, często bardzo szczegółowo je projektując. Zakup mebli, szczególnie tych od najlepszych włoskich producentów to zazwyczaj bardzo poważny wydatek. Rozumiejąc to wspólnie z naszymi klientami zawsze poszukiwaliśmy optymalnych rozwiązań, a naszym priorytetem było zadowolenie i radość klienta z osiągniętego efektu końcowego, a nie zwykła sprzedaż mebli.

W trakcie naszej długiej historii będącej dowodem zaufania i akceptacji klientów zawsze staraliśmy się współpracować z czołówką włoskich producentów. Pozwoliło nam to na stworzenie bardzo szerokiej i urozmaiconej oferty, która uzupełniona propozycją projektowania wnętrz stała się bardzo atrakcyjna. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom meble, które pod względem jakości i wzornictwa lokują się na tzw. wysokim i najwyższym poziomie europejskim.

27 LAT NA RYNKU
to dowód zaufania i akceptacji naszych klientów

EKSKLUZYWNE MEBLE WŁOSKIE
to starannie wybrani producenci, gwarancja jakości i wyjątkowy design

ARCHITEKCI WNĘTRZ
to profesjonalizm w projektowaniu i aranżacji Waszych wnętrz

Firma INTER - COMODO działa na terenie całego kraju oferując klientom kompleksową obsługę od projektu wnętrza do montażu wybranych mebli.

W 2016 roku właściciele firmy Inter–Comodo analizując potrzeby rynku, a także biorąc pod uwagę swoje ponad 20-sto letnie doświadczenie w branży meblowej podjęli decyzję o uruchomieniu dodatkowo produkcji mebli i tak powstała firma Comodo Meble.
Pod koniec 2019 roku zostala zmieniona siedziba firmy i ekspozycji mebli na nową w Galerii Gala w Lublinie.
W nowo otwartym salonie prezentowane są zarówno ekskluzywne meble włoskie Inter-Comodo jak również meble  kuchenne, garderoby i inne wyprodukowane przez Comodo Meble.

Jesteœśmy uczestnikiem Programu RZETELNA FIRMA.
Sprawdź nasza rzetelnosc na https://www.rzetelnafirma.pl/I699T0PE

 

LOGO INTER-COMODO w nowej wersji od jesieni 2019 roku, które powstała na 25-lecie naszej firmy.

LOGO INTER-COMODO wersja od lat 90-tych (od 1994 do 2019 roku)

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.